booking calendar

כיצד תבחרו בית מלון נכון לחופשתכם ממבחר גדול של בתי מלון בחיפה?

בעידן הקורונה, רבים וויתרו על ניסיון כניסה למדינות ירוקות וכמובן שלא לדבר על אדומות, וזה מובן לגמרי – למה צריך לשבור את הראש עם חופשה בחו"ל כשיש מבחר רחב של בתי מלון בחיפה – אחת מהערים היפות ביותר בישראל לנופש?

רוצים לצאת לחופשה? אין טוב מכך. איך וכיצד כדאי להם לתכנן ולבחור את החופשה שלהם על מנת שהיא אכן תהיה אפקטיבית ותתרום להם את מנוחת הנפש הרצויה, את ההפוגה מהשגרה הלוחצת ואת התחושה הטובה שרק חופשה טובה מסוגלת להעניק.

ישנם לא מעט בתי מלון בחיפה ואתם מעוניינים לצאת לחופשה באחת מהערים הפופולריות בישראל לנופש. כיצד בוחרים את המלון הנכון? 

בתי מלון בחיפה זו גם רשת גולדן קראון 

כאשר אתם מחפשים מלון בחיפה, רצוי ללכת על מלון חדש בחיפה, כזה שממוקם בלב העיר, קרוב לכל האטרקציות המיוחדות לעשייה בעיר שייצרו לכם חופשה משפחתית חלומית. אופציה אחרת היא כאשר אתם מסיימים אירוע בלילה, הנכם כבר נמצאים למשל באולם אירועים בצפון 'ולמי יש כוח' לנהיגה ארוכה וממושכת הביתה, ולמה לעשותה כשאפשר להמשיך מהאירוע היישר לחופשה המושלמת?

בתי מלון בחיפה

ברשת בתי המלון בחיפה "גולדן קראון", נמצאים מגוון מלונות בלב ליבה של העיר חיפה, למשל מלון הטמפלר בוטיק במושבה הגרמנית, מלון חדש וציורי, לאלו המחפשים שהות במלון בחיפה בעל סטייל ופינוק, באמצעה של השדרה המיוחדת ביותר בישראל, במיוחד בתקופות ססגוניות בשנה כמו תקופת חג המולד. ואם ברצונכם אופציה נוספת – ישנו גם מלון "גולדן קראון" בעיר, גם הוא במושבה הגרמנית הקסומה וגם מסביבו אטרקציות רבות כמו נמל חיפה מצד אחד, והגנים הבהאים מצידו השני.

למלון גולדן קראון חיפה

למלון טמפלר בוטיק חיפה

אירוח בעיר הכרמל: אטרקציות לצד הסטוריה וטבע

כפי שנאמר אתם חייבים שמסביב למלון בחיפה שלקחתם לחופשה יהיו האטרקציות המרכזיות בעיר. מלון מדהים הוא מלון שמיקומו מרכזי ומסביבו יש הכל. אם אתם נמצאים בלב העיר הינכם יכולים לקחת גם סיורים באתרים המפורסמים כמו בגנים הבהאים, וכך ליצור חוויה מיוחדת לכל המשפחה. 

למשפחות יותר אומנותיות היינו ממליצים לבקר במוזיאונים הרבים שהעיר חיפה מציעה- מוזיאון חיפה לאומנות וכן המוזיאון הימי הלאומי. אלה שהרוח היוצרת מנשבת בהם יכולים ללכת גם לגן הפסלים בעיר להתרשם, ולאחר מכן להמשיך למנזר סטלה מאריס הנמצא ליד.

קבלת חופשה משפחתית טובה ונדרשת, מבין מבחר בתי מלון בחיפה שמצויים בעיר, רצוי ואף מומלץ לקחת את המלון שבו תחושת הפינוק והשיק מתפרצת, וכן קרוב להכל במרחק קצר.  

חופשה מהאגדות

האמת היא שכל עוד הקורונה פה, די קשה לנו לדמיין בתי מלון בחיפה... אך אנחנו בהחלט מאמינים כי לקראת הקיץ הקרב כבר נוכל לצאת שוב לבלות בבתי מלון וליהנות מחופשה מפנקת במיוחד, לאחר שנה כל כך הזויה מלאה בסימני שאלה. אז עכשיו, כאשר רבים מאתנו יושבים משועממים בגלל מקומות עבודה שנסגרו, זה הזמן לחלום על החופשה הבאה. כי היא תגיע בסופו של דבר.

העיר חיפה היא אחת הערים הפופולאריים ביותר בכל מה שקשור לתיירות, לחופש ולנופש. רבים הם הישראלים הבוחרים נופש בחיפה, זאת בשל היתרונות הרבים שהעיר חיפה מציעה להם. כי חיפה היא לפני הכול עיר יפהפייה. יש בה את החוף השקט, יש בה אתרים מיוחדים, יש בה את הכרמלית ובעצם יש בה את כל מה שהאדם שרוצה לנפוש, אמור לחפש. יש גם הרבה בתי מלון בחיפה כאשר הלקוח אמור רק לבחור את זה שיתאים לו מבחינת התנאים וההעדפות האישיות שלו.

כדאי לבדוק את האפשרויות המוצעות כמו מלון חדש בחיפה שנפתח רק לאחרונה או סתם כך מלון בחיפה המציע נופש למשפחות. ישנה גם אפשרות של בחירה מתוך רשת בתי מלון, כאשר ההבטחה היא לחופשה מפנקת, מענגת ומושלמת!